Pojazdy utv i quady Polaris dla dzieci i młodzieży to idealne maszyny do rozpoczęcia przygody dla młodszych riderów. Przystosowane do bezpiecznego używania pod kontrolą rodziców zapewnią niezapomniane wrażenia z jazdy. Modele Polaris Ranger i RZR dla młodzieży zostały zaprojektowane, aby oferować radość i emocje w kontrolowanej, bezpiecznej formie. Pojazdy Polaris dla młodzieży pozwalają dzielić się pasją ze swoimi pociechami.

Pojazdy Polaris dla Dzieci i Młodzieży Modele

Polaris RZR 200 EFI
Polaris RZR 200 EFI

Elektroniczny wtrysk paliwa oraz 180cc silnik gwarantuje zarówno moc jak i wydajność. Drzwi z siatki ochraniają dziecko przed wypadnięciem z pojazdu.

Homologacja MD

Zobacz szczegóły

Polaris RZR 170
Polaris Ranger 150 EFI

Polaris Ranger 150 to uniwersalny pojazd wyposażony w funkcję połączenia ze smartfonem, która pozwala rodzicowi na kontrolę nad prędkością oraz śledzenie pojazdu.

Homologacja MD

Zobacz szczegóły

Polaris Phoenix 200
Polaris Phoenix 200

Phoenix 200 szybki, zwinny i bezpieczny. Płynna regulacja prędkości, kask i flaga sygnalizacyjna zapewnią bezpieczną zabawę zarówno dla młodzieży jak i dorosłych. Automatyczna skrzynia biegów z biegiem wstecznym ułatwi rozpoczęcie przygody z pojazdami atv. Quad przeznaczony dla młodzieży od 14 roku życia.

Homologacja MD

Zobacz szczegóły

Polaris Outlaw 70
Polaris Outlaw 70 EFI

Quad dla dzieci Outlaw 70 idealny do rozpoczęcia przygody z quadami dla najmłodszych riderów. Regulacja prędkości oraz flaga sygnalizacyjna pozwalają w pełni kontrolować jazdę.

Homologacja MD

Zobacz szczegóły

Polaris Outlaw 110
Polaris Outlaw 110 EFI

Quad dla dzieci Outlaw 110 oferuje silnik 112ccm z elektronicznym wtryskiem paliwa oraz dwa tryby jazdy z prędkością do 25 km/h lub 45km/h. Nadaje się zarówno dla początkujących jak i bardziej doświadczonych młodych raiderów

Homologacja MD

Zobacz szczegóły

Polaris Sportsman 110
Polaris Sportsman 110 EFI

Quad dla dzieci Sportsman 110 oferuje silnik 112ccm z elektronicznym wtryskiem paliwa oraz dwa tryby jazdy z prędkością do 25 km/h lub 45km/h. Nadaje się zarówno dla początkujących jak i bardziej doświadczonych młodych raiderów

Homologacja MD

Zobacz szczegóły