W grupie Quadów Polaris Sportsman znajdą Państwo pojazdy z napędem 4×4 zarówno o charakterze: sportowo-terenowym – przeznaczone do szybkiej jazdy po średnio wymagającym terenie, przeprawowym – do jazdy po ciężkim terenie (np. bagna, głęboki śnieg), rekreacyjnym – przeznaczone do turystyki, wyjazdów na spotkania integracyjne. Quady Sportsman to uniwersalne pojazdy 4×4 sprawdzające się w każdej sytuacji. Dostępne w specyfikacjach wyczynowych, roboczych i rekreacyjnych.

Quady Polaris Sportsman Modele

Polaris Sportsman XP 1000 S 55 Tractor
Polaris Sportsman XP 1000 S Tractor

Polaris Sportsman XP 1000 S 55 Tractor to przedefiniowanie ATV pod każdym względem. Agresywna platforma 55”, potężne 27-calowe opony i 14-calowy skok zawieszenia pozwalają dominować w trudnym terenie.

Homologacja T3b

Zobacz szczegóły

Polaris Sportsman 570 EFI Forest
Polaris Sportsman 570 EFI EPS Tractor

Legendarny Sportsman 570 w najlepszej cenie i z nowym, całkowicie elektronicznym licznikiem i wspomaganiem w standardzie.

Homologacja T3b

Zobacz szczegóły

Polaris Sportsman 1000 Tractor
Polaris Sportsman 570 SP

Najbogatsza wersja Sportsmana 570. Wielowahaczowe zawieszenie, aluminiowe felgi, lakierowane nadwozie, wspomaganie kierownicy.

Homologacja T3b

Zobacz szczegóły

Polaris Sportsman 570 EFI Traktor
Polaris Sportsman 570 Traktor

Legendarny Sportsman 570 w najlepszej cenie i z nowym, całkowicie elektronicznym licznikiem. Idealny do pracy w polu lub w ogrodzie. Rejestrowany jako ciągnik rolniczy, pełne odliczenie podatku VAT.

Homologacja T3

Zobacz szczegóły

Polaris Sportsman SP 570 Touring
Polaris Sportsman SP 570 Touring

Sportsman SP 570 Touring idealnie nadaje się na dalsze wyprawy we dwoje. Dzięki wydłużonemu rozstawowi osi, dodatkowemu oparciu, podnóżkom i uchwytom dłoni pasażer podróżuje bardzo komfortowo.

Homologacja T3b

Zobacz szczegóły

Polaris Sportsman X2 570 EPS
Polaris Sportsman X2 570 EPS

Dzięki nowatorskiej, uchylnej pace może przewieźć aż 180 kg ładunku. Rozkładany fotel pasażera sprawia, że podróżowanie we dwoje staje się wygodniejsze, a dzięki wspomaganiu kierownicy również łatwiejsze.

Homologacja T3b

Zobacz szczegóły

Polaris Sportsman 570 Touring
Polaris Sportsman 570 Touring EPS

Sportsman 570 Touring idealnie nadaje się na dalsze wyprawy we dwoje. Wydłużony rozstawowi osi, dodatkowe oparcie, podnóżki, uchwyty dłoni oraz wspomaganie kierownicy sprawiają, że się nim podróżuje bardzo komfortowo.

Homologacja T3b

Zobacz szczegóły

Polaris Sportsman XP 1000 EPS Traktor
Polaris Sportsman XP 1000 EPS

Quad Polaris Sportsman XP 1000 EPS z wyciągarką w standardzie. Fabryczna moc aż 90 KM, aktywna kontrola zjazdu, system hamowania silnikiem, elektroniczne wspomaganie układu kierowniczego.

Homologacja L7e

Zobacz szczegóły

Polaris Sportsman XP 1000 High Lifter
Polaris Sportsman XP 1000 High Liter

wyposażony we wszelkie możliwe techniczne i technologiczne rozwiązania jakie są potrzebne do jazdy w najcięższym błocie. Snorkle, mocna wyciągarka, opony Outlaw 29,5″

Zobacz szczegóły

Polaris Sportsman 570 SP Premium
Polaris Sportsman Big Boss 6×6

Homologacja T3

Zobacz szczegóły

Polaris Sportsman Touring XP850 H.O. EPS
Polaris Sportsman XP 1000 Touring

Marzysz o wspólnych wyjazdach we dwoje? Touring jest stworzony dla Ciebie. 88 KM sprawi, że każdy wyjazd będzie wspaniałą przygodą.

Homologacja L7e

Zobacz szczegóły